POŻYCZKI SPOŁECZNOŚCIOWE.

POŻYCZKI SPOŁECZNOŚCIOWE.

W internecie można zarówno zarabiać jak i pożyczać pieniądze. To drugie jest znacznie prostsze z perspektywy użytkownika. Wystarczy zarejestrować się w jednym z internetowych serwisów, wypełnić takie dane jak numer dowodu osobistego, numer pesel oraz zweryfikować swoją tożsamość i pracodawcę. Kolejnym krokiem jest weryfikacja swojego konta w banku poprzez przelanie drobnej kwoty na rzecz serwisu pośredniczącego.
To wszystko! W następnej kolejności należy dokładnie i szczegółowo opisać swoją sytuację materialną. Jeśli posiadasz inne kredyty lub długi, napisz o tym. Najważniejsza jest szczerość w stosunku do przyszłych inwestorów. Jeśli masz jakieś inne oszczędności lub samodzielnie inwestujesz w pożyczki lub na giełdzie – napisz o tym. Aby przekonać inwestora do swojego pomysłu, musisz przede wszystkim szczerze napisać, jaki masz obecny stan finansowy. Inwestor może od Ciebie wymagać potwierdzeń pisemnych – zarówno wyciągów z konta czy potwierdzeń od pracodawcy.
Jeśli już szczegółowo opiszesz swój obecny stan, napisz także na co potrzebujesz daną pożyczkę. Uważasz, że masz tragiczną sytuację, ponieważ straciłeś właśnie pracę i nie posiadasz żadnych środków do życia – napisz o tym. Jeśli okazało się, że nagle w rodzinie pojawiła się jakaś choroba, a pieniądze przeznaczysz na leczenie szpitale, również o tym napisz. Jeśli chcesz założyć swój własny biznes i szukasz środków na inwestycje, nie ukrywaj tego. Wszystkie powody są dobre, a dla potencjalnego inwestora najważniejsza jest Twoja szczerość. Dzięki temu uzyskasz bezproblemowo pożyczkę w serwisie społecznościowym.